Covid-19 Notice

Bezpieczne płatności

Jeśli chodzi o kupowanie czegokolwiek na naszej stronie internetowej, pytanie bezpieczeństwa jest najważniejsze. Nie lekceważymy ogólnego bezpieczeństwa cyfrowego naszego sklepu, a zwłaszcza bezpieczeństwa procesu rozliczeniowego. Zapewniamy, że wszystkie zakupy tutaj będą przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem, wzmocnionym przez wszystkie wymienione poniżej czynniki.

  • Certyfikat SSL

    Jeśli witryna posiada certyfikat SSL, oznacza to, że właściciele dbają o to, aby Twoje zakupy były bezpieczne i chronione oraz chcą mieć pewność, że wszystkie dane (w tym finansowe), które wprowadzasz na naszej stronie, będą bezpiecznie zaszyfrowane!
  • Kilka opcji płatności

    Kiedy zastanawialiśmy się, jakich bramek płatniczych użyć na naszej stronie, wybór zawęziliśmy do 5 najbardziej uniwersalnych: Visa; MasterCard; PayPal; Discover; Stripe.
  • Wsparcie klienta 24/7

    Pocieszające jest również to, że jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne na drodze podczas procesu płatności, zawsze możesz zwrócić się do naszego działu obsługi klienta z pytaniami dotyczącymi rozliczeń!
 

                       

 

   Bezpieczne i pewne zakupy w systemie PayPal                   Telefon: 01842 76115                 Gotówka z 10% depozytem               Płatności kartą online               

   

To Top