Covid-19 informacja

Anter

Anter

Wyjątkowe meble do przedpokoju


Urządzanie przedpokoju to wymagające zadanie, szczególnie gdy pomieszczenie to jest niewielkie. Z reguły powinna pojawić się w nim jednak szafka na buty, lustro, a najlepiej również i szafa, która pomieści wszystkie niezbędne ubrania zimowe i letnie. Przy małym metrażu sprawa jest jednak skomplikowana, a wybór mebli wymaga chwili namysłu. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kolekcje Anter, czyli wyjątkowych mebli do przedpokoju.

Meble do przedpokoju z kolekcji Anter – elegancja i wytrzymałość

Nasza topowa kolekcja Anter została stworzona z myślą o najbardziej wymagających wnętrzach, w których nie ma miejsca na zbędne bibeloty. Prezentowane meble sprawdzą się tam, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie zabierać wiele miejsca, a jednocześnie pomieścić potrzebne wyposażenie. Na Twoją uwagę zasługuje ich klasyczne wzornictwo. Meble są wytrzymałe oraz prezentują się elegancko.

Nowoczesne i funkcjonalne meble do przedpokoju Anter

Zadbaliśmy o bogaty wybór modeli mebli z kolekcji Anter. Możesz dowolnie kompletować poszczególne części. W małych pomieszczeniach nie może zabraknąć lustra oraz szafki na buty. Zdecyduj się na wersję drewnianą lub zupełnie białą. W zależności od stylu, w jakim urządzone masz mieszkanie, prezentowana kolekcja okaże się strzałem w dziesiątkę. Najlepiej będzie wyglądać w klasycznych pokojach lub tych utrzymanych w stylu loftowym. Kup u nas i stwórz wyjątkową aranżację!

Asc
na stronę

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
 1. Już od 499 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
 2. Już od 399 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
 3. Cena promocyjna 549 PLN Normalna cena 669 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
 4. Już od 249 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
 5. Cena promocyjna 549 PLN Normalna cena 669 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
 6. Już od 569 PLN
  Dostawa w ciągu 4-8 tygodni
Asc
na stronę

Produkty 6

Zobacz jako Siatka Lista
To Top