Covid-19 informacjaInformacje o usłudze montażuKiedy zainwestowałeś w wysokiej jakości meble, warto zadbać również o to, aby były prawidłowo złożone.

Jeśli nie masz czasu lub nie czujesz się wystarczająco pewnie, jesteśmy po to żeby pomóc. Wyślemy do twojego domu wykwalifikowanych fachowców, którzy w mgnieniu oka złożą każdy mebel.


POTRZEBUJEMY TYLKO:

Miejsca do zaparkowania

Jasnych instrukcji dojazdu (w razie potrzeby).

Pozwolenia na zaparkowanie(w razie potrzeby) 


KORZYŚCI:

Możesz się zrelaksować, kiedy nasz zespół wykona pracę za Ciebie;

Zaoszczędzisz czas i pieniądze korzystając z naszego serwisu - Twoje meble będą bezpieczne w użytkowaniu;

Standardowa 12-miesięczna gwarancja zostanie rozszerzona do wersji Premium - 24 miesiący.


CENY:

Wszystkie podane poniżej ceny zawierają podatek VAT. 
FAQ

Jak zamówić montaż?

Dodaj usługę montażu, zaznaczając pole wyboru „Zarezerwuj montaż” w opisie produktu lub po prostu napisz maila na adres info@dakohome.co.uk w treści podając dokładny adres i nazwy produktów które chcesz zmontować. Otrzymasz informację dotyczącą wyceny i terminu realizacji zlecenia.


Co się wydarzy w dniu montażu?

Otrzymasz poranny albo popołudniowy slot dostawy do wyboru określonego dnia, następnie zespół skontaktuję się z Tobą w dzień dostawy podając szacowaną godzinę przybycia.

Proszę mieć na uwadze, że serwis montażowy oferujemy jedynie w Zielonej Strefie Dostaw. 

Opłata dodatkowa (strefa pomarańczowa) zostanie pobrana w dniu montażu
Jak długo zajmie zespołowi żłożenie mebli?

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą aby poinformować o szacowanym czasie montażu, kiedy usługa montażu zostanie zamówiona.


Ile miejsca potrzebuje zespół montażowy? 

Optymalna ilość miejsca to 2-krotość rozmiaru ukończonego produktu, aby móc złożyć produkt w jak najkrótszym czasie, jednak większość naszych szaf jest montowana płasko na podłodze, a następnie stawiana do pionu, więc absolutne minimum to 2 metry przestrzeni patrząc od przodu mebla.


Czy zabieracie ze sobą śmieci/puste opakowania po produkcie?

Nie, ale nasz zespół upewni się, że wszystkie opakowania były starannie zapakowane i gotowe do przeniesienia do miejsca utylizacji.


Czy zabierzecie ze sobą moje stare, niepotrzebne meble? 

Nie oferujemy takiej możliwości, jednocześnie prosimy o uporządkowanie miejsca montażu aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca naszemu zespołowi do wykonania zakupionej usługi.


Nie stresuj się; nasz zespół zmontuje to dla Ciebie!


To Top