Covid-19 informacja

Dostępne tkaniny STAGRA

 

 


Prezentowane kolory tkanin mogą nieznacznie odbiegać od kolorów rzeczywistych.


CAYENNE - Eko Skóra 
Tkanina Cayenne Eko jest materiałem cienkim ale wytrzymałym, posiada cienką warstwę podbicia od spodu co dodatkowo wzmacnia skaj. Powierzchnia gładka, miła w dotyku, z widoczną drobną i delikatna strukturą, co sprawia iż skaj imituje skóre naturalną. Doskonale prezentuje się na meblach stosowanych w biurach, kuchni, salonie czy barze.


INARI
Tkanina obiciowa ze splotem imitującym naturalną, lnianą tkaninę.
Proste i mocne tkanie sprawia , że Inari to idealny materiał do codziennego użytku, pasujący do mebli o prostych formach oraz zagłówków.

 


POWER
Tkaniny obiciowe z kolekcji Power to tkaniny bardzo przyjemne w dotyku przypominająca tkaninę polarową z wyczuwalnym lekkim meszkiem. Materiał bardzo łatwy w pielęgnacji. Tkanina wyprodukowana w technologii MAXI CLEAN ograniczającej wchłanianie cieczy W przypadku rozlanej cieczy, jej krople gromadzą się na powierzchni tkaniny. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć ściereczką, a najtrudniejsza do usunięcia plama zniknie bez śladu.
Materiał idealnie sprawdza się na meblach tapicerowanych, narzutach, kocach, zasłonach a takze na poduszkach.

 


 

TKANINY DOSTĘPNE ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:

 

ICON
Tkanina ICON posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia Easy Clean pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu.

 


ROCK
Tkaninę tę cechuje bardzo wysoka odporność na ścieranie, oraz duża sprężystość i miękkość w dotyku. Nowoczesna kolorystyka i struktura 3D sprawia, że tkaninę tą można wykorzystać we wszystkich rodzajach wnętrz.

 


URBAN
ZBIERAJ ROZLANE PŁYNY W KILKA SEKUND! Rozlana kawa? Przyłóż papierowy ręcznik i… gotowe! Dzięki unikatowej warstwie na tkaninie rozlany płyn zatrzymuje się na powierzchni i nie wnika w głąb włókien. Dzięki temu wystarczy przyłożyć papierowy ręcznik, który wchłonie ciecz. Proste, prawda?

 

To Top